Краса поза віком у лукбуці GASANOVA Pre-Fall 2022


Опубликованно 27.03.2022 21:08

Краса поза віком у лукбуці GASANOVA Pre-Fall 2022

В рaмкax oфіційнoгo рoзклaду New York Fashion Week брeнд GASANOVA прeдстaвив лукбук нoвoї кoлeкції, який трaнслює крaсу тa жінoчність пoзa вікoм і чaсoм. Пeрeдaти цeй нaстрій зaпрoсили польську натура Єву Вітковську. Топмодель 90-х співпрацювала з YSL, Gucci, Thierry Mugler, Alexander McQueen, Vivienne Westwood, була в обкладинці світових глянців. 

Впредь до колекції Pre-Fall 22, натхненної 1920-ми, увійшли брючні костюми вільних фасонів, жакети з широкими лацканами — контрастними та декорованими стразами, напівпрозорі сукні та сорочки. Довжина максі чергується з міні та вирізами, сучасні оверсайз фасони гармонійно поєднуються з жіночними силуетами, акцентованою талією та розрізами. 

Дизайнерка Ельвіра Гасанова поєднує як протилежні грані 1920-х та 2020-х, таким (образом і різні матеріали й текстури: костюми з льону, тренчі з екошкіри, сукні з мерехтливої ??сітки, шовк та пір`я. 

Беззмінні бестселери бренда — «кристальні» сукні. Цього разу центральним елементом колекції стала сукня-пиджак, повністю розшита камінням та з бахромою зі стразів. Переважають у колекції відтінки шоколаду та розов з полуницею, а яскравим акцентом став глибокий червоний.  

Model — Ewa Witkowska

Photo — Sergey Vasiliev

Style — Eugénie Skvarska

Style assistant — Vlad Askerov

Make Up and Hair — Oksana Cherepania 

Gaffer — Den BelikovКатегория: Мода