Немов шовк: 5 засобів, які відновлять ваше волосся після зими


Опубликованно 04.03.2022 05:45

Немов шовк: 5 засобів, які відновлять ваше волосся після зими

Зимa — нe нaйпрoстіший чaс исполнение) вaшoгo вoлoсся. Мoрoзнe пoвітря, вітeр, oпaлeння тa пeрeпaди тeмпeрaтур пeрeсушують пaсмa, рoблять їx більш тьмяними тa лaмкими — дoдaйтe сюди сeзoннe випaдіння вoлoсся, xaрaктeрнe с целью пoчaтку вeсни — oтримaєтe нe нaйoптимістичнішу картину. Проте якісний та как положено підібраний догляд допоможе відновити пасма, стимулювати їх ріст та зробити густішими.

Піна в целях зміцнення волосся Volume Enhancing Foam, Revitalash

Засіб бренду, що виробляє культові сироватки в (видах вій та брів, має отнюдь не менш феноменальну дію й получи и распишись волосся. Пінка змінцює корені, зупиняє випадіння, збільшує густоту волосся і є дуже зручною у використанні — отнюдь не потребує змивання і не обтяжує пасма. У складі виключно безпечні компоненти — біопетидний совокупность та рослинні екстракти.

Лімітована олійка исполнение) волосся Elixir Ultime Tiger Rouge Edition, Kerastase

Чи мало-: неграмотный найвідоміша олійка для волосся цього року має особливе “вбрання” — червоно-золотавий бутылка з зображенням тигра. Засіб миттєво розгладжує, вносить свежую струю та надає волоссю сяяння, а також залишає для ньому приголомшливий аромат мускусу та фіалки. Самоочевидно, must have!

Антивікова сироватка про шкіри голови Super Anti-Aging Scalp Serum, Dr. Barbara Sturm

Улюблений бренд голівудских зірок, Dr. Barbara Sturm, в настоящий момент має й колекцію для волосся, а справжньої її зіркою можна сміливо назвати антивікову сироватку с целью шкіри голови. Вона оздоровлює трофей, запобігає передчасному старінню та ламкості волосся, надає йому життєвої сили та посилює блиск.

Спрей для того вкладання волосся Imperial Blowout Transformative Styling Creme, Oribe

Якщо вас вдасться потоваришувати з цим засобом, так вам точно не захочеться розлучатися з ним ніколи. Imperial Blowout Transformative Styling Creme никак не тільки полегшує та невагомо фіксує зачіску, проте й ефективно доглядає ради волоссям — цінні олії у його складі живлять, а колаген та біотин зміцнюють та ущільнюють пасма.

Шампунь про світлого волосся Blonde Enhancer Toning Shampoo, Olaplex

Культовий бренд Olaplex, що свого часу змінив нашу уяву для безпечне фарбування та відновлення волосся, презентує новинку —  шампунь чтобы блондинок. Він містить запатентований сочетание для відновлення та живлення освітленого волосся, а також прибирає жовтуватий відтінок блонду, щоб залишати його розкішним та сяючим між фарбуваннями.Категория: Красота