Топ-3 мейкап-секрети Боббі Браун для зрілої шкіри


Опубликованно 02.03.2022 04:32

Топ-3 мейкап-секрети Боббі Браун для зрілої шкіри

Нeщoдaвнє відeo культoвoї візaжистки Бoббі Брaун у Tik-Tok стaлo вірусним — у ньoму eкспeрткa ділиться свoїми пeрeвірeним сeкрeтaми про мeйкaпу жінoк 50+ рoків. Вoни настільки прості і геніальні, що ми просто без- можемо вам про них без- розповісти!

Секрет 1: Завжди починайте зі зволоження шкіри

"Спочатку нанесіть зволожуючих засіб. Малограмотный тільки на обличчя, ай получи и распишись шию, декольте та шуршики. Це допоможе вам виглядати краще та почувати себя краще".

Боббі отнюдь не показує, який саме зволожувальний крем чи сироватку вона використовує, проте, коль мова йде про зрілу шкіру, надавайте перевагу засобам з пептидами, вітаміном С та гіалуроновою кислотою.

Крем з вітаміном С Medik8

Соль 2: Ретельно приховуйте почервоніння

“Оберіть зручний кремовий консилер для того маскування почервонінь. Наносьте його получи и распишись шкіру під очима, навколо носа та подразделение — так обличчя виглядатиме набагато свіжішим”, — радить експертка.

Консилер Bobbi Brown

Малафья 3: Додайте обличчю делікатного сяйва

“Мені дуже подобається, як виглядає обличчя, если шкіра сяє, тож точный використовую кремовий бальзам чи хайлайтер исполнение) сяяння. Такі засоби роблять шкіру більш молодою візуально, а також надають їй здорового золотавого відтінку”, — розповідає Браун.

Хайлайтер Perricone MDКатегория: Красота