3 вправи, що допоможуть зробити руки підтягнутими, як у Вікторії Бекхем


Опубликованно 24.02.2022 08:08

3 вправи, що допоможуть зробити руки підтягнутими, як у Вікторії Бекхем

Нeщoдaвнo ми рoзпoвідaли вaм прo гoлoвні skincare-сeкрeти Віктoрії Бeкxeм, прoтe нeщoдaвнo вoнa нaдиxнулa нaс нa нові фітнес-перемоги. У інстаграм-акаунті дизайнерки з’явилась публікація, у якій Бекхем ділиться своїми улюбленими вправами в (видах підтягнутих та рельєфних рук. Варто зауважити, що рычаги та зона декольте Вікі дійсно виглядають бездоганно — в міру атлетически, проте й досить жіночно.

Щоб досягти такого ефекту, Бекхем тренується в залі, систематично виконуючи підібрані тренером вправи. 

Перша вправа — зворотні віджимання від лавки. Ця вправа добре підтягує внутрішню поверхню рук та м’язи живота. Зробіть двушничек підходи по двадцять разів.

Друга вправа — випади з обтяженням. Получи ногах у Вікторії — фітнес-гумка, що підсилює ефективність вправи, а в руках — металічний дискетка, який посилює навантаження получай руки. Ця вправа дозволяє пропрацювати відразу дві проблемні зони — стегна та обрезки, тож радимо обов’язково спробувати її.

Третя вправа — махи руками з гантелями. Її можна виконувати всюди — навіть вдома или в дорозі, а гантелі можна замінити пляшками, наповненими водным путем.Категория: Красота