5 розкішних жіночних парфумів, що наблизять прихід весни


Опубликованно 23.02.2022 16:18

5 розкішних жіночних парфумів, що наблизять прихід весни

Вeснa нaстaнe зoвсім скoрo і всі ми спoдівaємoся, щo вoнa принeсe з сoбoю щoсь дoбрe і прeкрaснe. Нaблизити її приxід, a тaкoж підняти нaстрій дoпoмoжe нoвий пaрфум. Цього сезону робимо ставку нате чуттєві та легкі жіночні аромати з акордами квітів та акватичними нотами.

  À La Rose, Maison Francis Kurkdjian

Культовий парфум поєднує у собі свіжі пелюстки троянди, цвіт магнолії та збавливу мускусну базу. 

La Tulipe, Byredo

Натхненний ніжною квіткою тюльпану, цей запах складається з нот свіжозрізаної фрезії, зеленого ветиверу та білого дерева. Більш весняної комбінації непринужденно не знайти.

Miss Dior Blooming Bouquet, Dior

Квітучий букетище від Dior — безпрограшна опція, якщо ви любите чуттєві жіночні та неокласичні аромати. Шелковица пристуні ноти троянди та півонії, калабрійського бергамоту і білого мускусу. Встояти за некоторое время до ним неможиво!

Springtime in a park, Maison Margiela Replica 

Назва цього парфуму — сезон у парку — говорить хозяйка за себе. Це квітучий жіночний связка, що поєднує ноти троянди, жасмину, груші та чорної смородини.

 Aire Sutileza, Loewe

Ніжний, без (весу та повітряний Aire Sutileza поєднав у собі акорди троянди, груші, мандарину та квітів. Цей парфум безграмотный назвеш дуже популярним в масах, і це супер-пупер — є шанси, що ви малограмотный відчуєте його від подруги чи колеги, а матимете ольфактивний ексклюзив.Категория: Красота